KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9399184
nr 939 9184
Etsning
Signerad, Klara Sjö, motivet: 34x24
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 februari 2015
kl 20:55:46
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)